Zāļu izplatīšana

Unikmed Baltija palīdz noteikt labākos klientu produktu izplatīšanas kanālus, izveidot efektīvas piegādesķēdes un izvēlēties optimālākos partnerus produktu izplatīšanai vietējā tirgū.

Unikmed Baltija izplata zāles un uztura bagātinātājus mērķa tirgos.

Gadu gaitā Unikmed Baltija ir nodibinājis spēcīgas biznesa attiecības ar galvenajiem izplatītājiem reģionā.Mēs nodrošinām daudzu zāļu piegādi, lai mūsu partneru produkti būtu pieejami visiem klientiem.

Mēs veiksmīgi strādājam ar dažāda veida zālēm un uztura bagātinātājiem, ieskaitot īpašas zāles: narkotiskāsun, psihotropās zāles un imunobioloģiskās zāles. Unikmed Baltija ir nepieciešamā licence cilvēkiemparedzēto zāļu izplatīšanai vairumtirdzniecībā t.sk. darbam ar īpašām zālēm. Augsti kompetentajiemuzņēmuma darbiniekiem ir liela pieredze darbā ar šādām zālēmvielām. Uzņēmumam ir labas izplatīšanasprakses sertifikāts (LIP).

Unikmed Baltija sniedz zāļu noliktavas pakalpojumus.

Unikmed Baltija noliktava ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām un tā pilnībā atbilst starptautiskajāmprasībām zāļu izplatīšanā. Unikmed Baltija sniedz uzglabāšanas pakalpojumus mazām un lielām medicīnasproduktu partijām dažādos temperatūras diapazonos (2–8, 15-25). Unikmed Baltija noliktava ir aprīkota artemperatūras un mitruma mērierīcēm, kas nodrošina pienācīgus uzglabāšanas apstākļus kontroli patvisprasīgākajiem īpaša temperatūras režīma preparātiem un ļauj garantēt pilnīgu produktu drošību.

Unikmed Baltija sniegto pakalpojumu klāsts ietver arī zāļu piegādes atbalstu un loģistikas optimizāciju.