Zāļu izplatīšana

Unikmed Baltija palīdz noteikt labākos klientu produktu izplatīšanas kanālus, izveidot efektīvas piegādes ķēdes un izvēlēties optimālākos partnerus produktu izplatīšanai vietējā tirgū.

Unikmed Baltija izplata zāles un uztura bagātinātājus mērķa tirgos.

Gadu gaitā Unikmed Baltija ir nodibinājis spēcīgas biznesa attiecības ar galvenajiem izplatītājiem reģionā. Mēs nodrošinām daudzu zāļu piegādi, lai mūsu partneru produkti būtu pieejami visiem klientiem.

Mēs veiksmīgi strādājam ar dažāda veida zālēm un uztura bagātinātājiem, ieskaitot īpašas zāles: narkotiskās un psihotropās zāles un imunobioloģiskās zāles. Unikmed Baltija ir nepieciešamā licence cilvēkiem paredzēto zāļu izplatīšanai vairumtirdzniecībā t.sk. darbam ar īpašām zālēm. Augsti kompetentajiem uzņēmuma darbiniekiem ir liela pieredze darbā ar šādām zālēm. Uzņēmumam ir labas izplatīšanas prakses sertifikāts (LIP).

Unikmed Baltija sniedz zāļu noliktavas pakalpojumus.

Unikmed Baltija noliktava ir aprīkota ar modernām tehnoloģijām un tā pilnībā atbilst starptautiskajām prasībām zāļu izplatīšanā. Unikmed Baltija sniedz uzglabāšanas pakalpojumus mazām un lielām medicīnas produktu partijām dažādos temperatūras diapazonos (2–8, 15-25). Unikmed Baltija noliktava ir aprīkota ar temperatūras un mitruma mērierīcēm, kas nodrošina pienācīgus uzglabāšanas apstākļus kontroli pat visprasīgākajiem īpaša temperatūras režīma preparātiem un ļauj garantēt pilnīgu produktu drošību.

Unikmed Baltija sniegto pakalpojumu klāsts ietver arī zāļu piegādes atbalstu un loģistikas optimizāciju.