Farmaceitiskās konsultācijas

Unikmed Baltija veic visaptverošu tirgus analīzi: identificē pašreizējās tendences un mērķa tirgus specifiku,nosaka galvenos konkurentus, kā arī sastāda pārdošanas prognozi, kas klientam palīdzēs pieņemt apzinātu  lēmumu par ienākšanu tirgū. Klientiem, kas plāno iekļūt NVS un Baltijas valsts tirgos, Unikmed Baltija piedāvā dažāda veida konsultāciju  pakalpojumus. Unikmed Baltija palīdzēs izprast mērķa reģiona tirgu, labāk orientēties vietējā tirgus situācijā, noteikt produkta stiprās un vājās puses salīdzinājumā ar tirgū esošajiem konkurentiem, aprēķināt  ienākšanas izmaksas tirgū un noteikt optimālo stratēģiskās attīstības virzienu.

Lasīt vairāk ›

Medikamentu un uztura bagātinātāju reģistrācija

Unikmed Baltija nodarbojas ar zāļu un uztura bagātinātāju reģistrēšanu NVS un Baltijas valstīs, kas ļauj mums veiksmīgi laist tirgū jaunu produktu. Unikmed Baltija uzņemas pilnīgu atbalstu produkta reģistrācijas procesā, sākot ar reģistrācijas dokumentācijas savākšanu un beidzot ar oficiālu reģistrācijas apliecības  saņemšanu.

Lasīt vairāk ›

Zāļu izplatīšana

Unikmed Baltija palīdz noteikt labākos klientu produktu izplatīšanas kanālus, izveidot efektīvas piegādes ķēdes un izvēlēties optimālākos partnerus produktu izplatīšanai vietējā tirgū.

Unikmed Baltija izplata zāles un uztura bagātinātājus mērķa tirgos.

Lasīt vairāk ›

Produktu virzīšana

Unikmed Baltija piedāvā plašu pakalpojumu klāstu klientu produktu virzīšanai NVS un Baltijas tirgos, tai skaitā mārketinga stratēģijas izveidošanu, pieprasījuma radīšanu pēc produkta, sadarbību ar viedokļu līderiem, kā arī risinājumus produktu virzīšanas izmaksu samazināšanai.

Lasīt vairāk ›

Konkursi (Tenderi)

Konkursi un valsts iepirkumi- tā ir ne tikai iespēja palielināt pārdošanas apjomus, bet arī veids, kā iepazīstināt  jaunu tirgu ar savu produktu un nākotnē paplašināt savu klātbūtni reģiona tirgū.

Lasīt vairāk ›
Top