Tenderi

Tenderi un valsts iepirkumi ir ne tikai iespēja palielināt pārdošanas apjomus, bet arī veids, kā ieviest savuproduktu jaunā tirgu un nākotnē paplašināt savu klātbūtni reģiona tirgū.

Uzņēmumam Unikmed Baltija ir liela pieredze tenderos un valsts iepirkumos Baltijas un NVS valstīs.Pagājušajā gadā uzņēmums piedalījās konkursos par vairāk nekā 300 zāļu veidu iegādi par kopējo summuvairāk nekā 50 miljoni eiro.

Mēs regulāri uzraugām visus izsludinātos un pabeigtos konkursus, kas ļauj mums rūpīgi izpētīt situācijunozarē un paredzēt nākotnes tirgus vajadzības. Pateicoties daudzu gadu pieredzei konkursos dažādu valstutirgos, Unikmed Baltija komandai ir zināšanas par visām procedūras smalkumiem, kas ļauj uzvarēt konkursuar optimālām pūlēm un laiku.

Mēs pilnībā veicam dokumentu sagatavošanas procesu konkursam, konkursa priekšlikuma iesniegšanu unkomerciālās stratēģijas ieviešanu konkursa uzvarēšanai. Pēc konkursa pabeigšanas mēs veicam arī pilnudokumentu noformēšanu, piegāžu plānošanu un kontroli, loģistikas organizēšanu, kvalitātes kontroli (janepieciešams) un farmakovigilanci līdz brīdim, kad tiek pilnībā izpildītas saistības pret pircēju.

Mēs aicinām visus ieinteresētos uzņēmumus piedalīties tenderos un garantējam pilnīgu atbalstu visosdalības konkursos un turpmākās preces piegādes posmos.