Konkursi (Tenderi)

Konkursi un valsts iepirkumi- tā ir ne tikai iespēja palielināt pārdošanas apjomus, bet arī veids, kā iepazīstināt  jaunu tirgu ar savu produktu un nākotnē paplašināt savu klātbūtni reģiona tirgū.

Uzņēmumam Unikmed Baltija ir liela pieredze konkursos un valsts iepirkumos Baltijas un NVS valstīs. Pēdējā gadā uzņēmums piedalījās konkursos par vairāk nekā 300 zāļu veidu iegādi par kopējo summu vairāk nekā 50 miljoni eiro.

Mēs regulāri uzraugām visus izsludinātos un pabeigtos konkursus, kas ļauj mums rūpīgi izpētīt situāciju nozarē un prognozēt tirgus vajadzības nākotnē. Pateicoties daudzu gadu pieredzei konkursos dažādu valstu tirgos, Unikmed Baltija komandai ir zināšanas par visām procedūras detaļām, kas ļauj uzvarēt konkursu ar optimālām pūlēm un laiku.

Mēs pilnībā veicam dokumentu sagatavošanas procesu konkursam, konkursa priekšlikuma iesniegšanu un komerciālās stratēģijas ieviešanu konkursa uzvarēšanai. Pēc konkursa pabeigšanas mēs veicam arī pilnu dokumentu noformēšanu, piegāžu plānošanu un kontroli, loģistikas organizēšanu, kvalitātes kontroli (ja nepieciešams) un farmakovigilanci līdz brīdim, kad tiek pilnībā izpildītas saistības pret pircēju.

Mēs aicinām visus uzņēmumus, kas ieinteresēti piedalīties konkursos sadarbībai un garantējam pilnīgu atbalstu visos dalības posmos konkursos un turpmākos preces piegādes posmos.